Szanowni Państwo,

Firma OKPLAST Adamiak rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku, a doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich dwudziestu lat sprawiło, że stała się uznanym producentem okien oraz drzwi z PCV i aluminium w naszym regionie.

Specjalizujemy się w produkcji energooszczędnych okien z PCV i Aluminium. Oferujemy także szeroką gamę produktów, do których należą m.in. drzwi wejściowe, drzwi przesuwne, drzwi tarasowe, ogrody zimowe, fasady i konstrukcje aluminiowe, rolety zewnętrzne, parapety i inne towary uzupełniające stolarkę okienno-drzwiową.

Jednym z naszych podstawowych partnerów handlowych jest niemiecka firma VEKA AG, produkująca profile PCV. Uzyskała ona światowy znak jakości ISO 9001 oraz wszystkie atesty i certyfikaty wymagane przez polskie ustawodawstwo.

Tym, co nas wyróżnia, jest ciągły rozwój, dostosowany do zmian zachodzących na rynku oraz oferta dopasowana do oczekiwań naszych klientów.

Nasze wyroby cieszą się ogromnym uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.
Odbiorcami naszych produktów są zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa budowlane oraz instytucje użyteczności publicznej.

Firma OKPLAST Adamiak pragnie podziękować wszystkim swoim dotychczasowym klientom za zakup stolarki okienno-drzwiowej w naszej firmie. Wiemy, że dzięki Państwa zaufaniu do naszego produktu możemy się stale rozwijać i doskonalić. Natomiast wszystkim tym z Państwa, którzy stoją przed decyzją, na jakie okna się zdecydować, szczerze polecamy nasze produkty.

Zapraszamy do współpracy!